Program Lojalnościowy My Starbucks Rewards

1. Co to jest Program My Starbucks Rewards i jak mogę wziąć w nim udział?

Aby podziękować naszym najbardziej lojalnym Klientom wprowadziliśmy na nasz rynek Kartę Starbucks wraz z programem nagród i korzyści My Starbucks Rewards. Po zakupie Karty Starbucks wystarczy ją zarejestrować na stronie lub przez mobilną aplikację, aby używając jej otrzymywać nagrody i informacje o marce. Płacąc Kartą Starbucks lub przy użyciu aplikacji mobilnej Starbucks masz możliwość otrzymywać co dziesiątą kawę od nas w prezencie.

2. Jakie są korzyści z posiadania zarejestrowanej Karty Starbucks?

Powitamy Cię w Programie zaproszeniem na pysznego Muffina. Na urodziny dostaniesz Muffina lub swój ulubiony napój w rozmiarze Tall lub Grande. Będziesz otrzymywać od nas na adres e-mail zaproszenia na wyjątkowe oferty oraz na wydarzenia związane z marką Starbucks. A przede wszystkim będziesz miał możliwość zbierania Gwiazdek i otrzymywania darmowej ulubionej kawy w rozmiarze Tall lub Grande po uzbieraniu 10 Gwiazdek. Jeśli pobierzesz na swój telefon aplikację Starbucks, będziesz miał możliwość zarządzać swoją Kartą Starbucks przez telefon, jak również płacić za swoje zakupy.

3. Dlaczego rejestracja karty jest konieczna, aby dołączyć do programu?

Jeśli utworzysz konto w programie My Starbucks Rewards, będziemy mogli skontaktować się z Tobą, by przyznać Ci upominek na powitanie, smaczny prezent na urodziny, jak również wiele innych niespodzianek, specjalnych ofert i zaproszeń. Dodatkowo, po rejestracji Karty Starbucks zwiększasz jej bezpieczeństwo w przypadku jej utraty lub kradzieży.

4. Czym są Gwiazdki i jak się je zbiera?

Gwiazdki to swoista „waluta” programu lojalnościowego. Za każdym razem, kiedy opłacisz rachunek zarejestrowaną Kartą Starbucks lub telefonem otrzymasz od nas jedną Gwiazdkę, która znajdzie się na koncie Twojej Karty Starbucks. Po uzbieraniu 10 Gwiazdek nagrodzimy Cię zaproszeniem na dowolny napój w rozmiarze Tall lub Grande, a Ty będziesz miał możliwość uzbierania kolejnych Gwiazdek na darmowy napój. Liczbę uzyskanych gwiazdek możesz zawsze sprawdzić na swoim profilu na stronie http://card.strabucks.pl/ lub poprzez mobilną aplikację Starbucks.

5. Jak działa system Gwiazdek?

To bardzo proste! Musisz jedynie zarejestrować swoją Kartę Starbucks na starbucks.pl lub w mobilnej aplikacji Starbucks i za każdym razem, gdy użyjesz jej do płatności w kawiarni, system przyzna Gwiazdkę na Twoje konto. Gdy uzbierasz 10 Gwiazdek, otrzymasz od nas darmowy napój.

6. Czy mogę przetransferować moje Gwiazdki na inne konto?

Niestety, Gwiazdki są przypisane do Twojego konta i nie ma możliwości przeniesienia ich na inne konto.

7. Jak dowiem się, że mam odpowiednią liczbę Gwiazdek na darmowy napój?

Wiadomość e-mail ze specjalnym kuponem zostanie przesłana do Ciebie w ciągu 24 godzin od uzyskania odpowiedniej liczby Gwiazdek lub jeśli posiadasz mobilną aplikację Starbucks w swoim telefonie, po zalogowaniu na się na konto zauważysz, że należy Ci się nagroda. Wystarczy, że pokażesz kupon kasjerowi podczas kolejnej wizyty w Starbucks i będziesz mógł cieszyć się smakiem swojego ulubionego napoju.

Gdy uzbierasz 10 Gwiazdek otrzymasz od nas dowolny napój w rozmiarze Tall lub Grande na nasz koszt.

8. Po jakim czasie przyjdzie do mnie kupon po 10 Gwiazdce?

Maksymalnie będą to 24h.

9. Czy Gwiazdki mają okres ważności?

Twoje Gwiazdki są ważne tak długo, jak Twoja Karta Starbucks. Jeśli nie użyjesz jej w ciągu 12 miesięcy (płatność lub doładowanie) wszystkie środki i Gwiazdki na karcie wygasną.

10. Czy otrzymam Gwiazdkę, jeśli muszę zapłacić za swoje zamówienie częściowo Kartą Starbucks, a częściowo gotówką lub kartą płatniczą?

Tak. Otrzymasz Gwiazdkę za transakcję częściowo opłaconą inną metodą.

11. Skąd będę wiedział, że otrzymałem nagrodę?

Na Twoją skrzynkę e-mail wyślemy zaproszenie z unikalnym 8-cyfrowym numerem wraz z informacją, jaka to nagroda. Aby wykorzystać kupon wystarczy udać się do naszej kawiarni i pokazując naszemu kasjerowi zaproszenie wydrukowane lub na telefonie i podać numer kuponu lub go zeskanować. Jeśli pobierzesz mobilną aplikację Starbucks, wówczas nagroda z tytułu uzbieranych 10 Gwiazdek pojawi się również na ekranie w Twojej aplikacji. Będziesz mógł ją odebrać, skanując QR kod. Resztą zajmiemy się my.

12. Jaką datę ważności ma mój kupon?

Na każdym kuponie napisana jest jego data ważności. Będzie ona różna dla każdej oferty. Dla kuponów otrzymanych z tytułu uzbieranych Gwiazdek, kupon zawsze będzie ważny 1 miesiąc od dnia wysyłki, czyli uzbierania 10 Gwiazdek.