Praca w Starbucks

Praca w Starbucks, to SZANSA na to, aby zostać kimś więcej niż zwykłym PRACOWNIKIEM, to szansa aby zostać PARTNEREM. Nazywamy naszych pracowników partnerami, ponieważ jesteśmy dla siebie nawzajem wsparciem i dążymy do osiągania wspólnych celów. W Starbucks każdy pracownik traktowany jest z szacunkiem. Słuchamy tego, co inni mają do powiedzenia, bo traktujemy siebie i innych jak równych partnerów. Dołączając do naszego zespołu zdobędziesz wyjątkową szansę na rozwój osobisty i zawodowy. Będziesz mógł realizować razem z nami misję Starbucks oraz staniesz się częścią naszej lokalnej społeczności.

Realizujemy wspólną misję Starbucks

Pracując w Starbucks realizujemy naszą wspólną misję, aby: Inspirować i rozwijać ludzi – w każdej chwili: jeden człowiek, jedna kawa, jedno miejsce.

To właśnie partnerzy wcielają naszą misję w życie, na co dzień pracując i obsługując naszych Gości w kawiarniach. Zależy nam, abyś został z nami jak najdłużej, dlatego zadbamy o Ciebie i o Twój rozwój. W zamian za Twoje zaangażowanie i otwartość, otrzymasz od nas możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy do swoich innych zajęć. Czekamy właśnie na Ciebie!

Chcemy być częścią lokalnej społeczności

Zależy nam na tworzeniu wartościowych relacji z innymi ludźmi, z partnerami, z naszymi gośćmi oraz z lokalną społecznością, ponieważ dzięki temu czujemy, że nasza praca ma większe znaczenie. Wszyscy wierzymy, że poprzez własną pracę możemy przyczynić się do pozytywnych zmian w naszym najbliższym otoczeniu. Wspieramy działania organizacji społecznych i uczestniczymy w programach wolontariatu w obrębie naszej społeczności.

Dbamy o wzajemny szacunek i cenimy różnorodność

Starbucks barista ringing up a customer

W Starbucks dążymy do stworzenia kultury, która ceni i szanuje różnorodność oraz propaguje integrację społeczną. Naszym celem jest zbudowanie różnorodnego zespołu o szerokich kompetencjach oraz uformowanie otwartej kultury organizacyjnej opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Nasze środowisko pracy zachęca partnerów do otwartości na innych ludzi oraz sprawia, że Starbucks to miejsce, w którym partnerzy chcą pracować i do którego chętnie przychodzą każdego dnia.

Co możesz zyskać rozpoczynając współpracę z nami?

Operatorem kawiarni Starbucks w Europie Środkowo-Wschodniej jest spółka AmRest Coffee. Wspólnie wspieramy partnerów i inwestujemy w ich rozwój. Wychodzimy z założenia, że nasz sukces będzie wspólnym osiągnięciem. Przykładamy dużą wagę do doskonalenia umiejętności naszych pracowników. Na początku zatrudnienia każdy partner uczestniczy w przygotowanym specjalnie dla niego spotkaniu First Impressions, podczas, którego Kierownik Kawiarni objaśnia szczegóły dotyczące zatrudnienia, współpracy i wspólnych oczekiwań. Przybliża również kulturę Starbucks.

Jeśli fascynuje Cię świat kawy i chcesz pracować dla znanej na całym świecie, międzynarodowej marki to jesteś we właściwym miejscu!

Porozmawiajmy!

Zostań partnerem, dołącz do Starbucks Polska!