Starbucks Rewards

Pyszne nagrody i niespodzianki są na wyciągnięcie ręki

Starbucks Rewards to wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu możesz zyskać dodatkowe korzyści oraz otrzymać nagrody od Starbucks.

Jak działa program?

Wystarczy, że będziesz dokonywać płatności za swoje zamówienia używając aplikacji mobilnej lub zarejestrowanej Karty Starbucks, a za każde wydane 2 złote otrzymasz 1 Gwiazdkę. Ciesz się dodatkowymi korzyściami i nagrodami dostępnymi tylko dla uczestników programu. Pobierz aplikację Starbucks i sprawdzaj powiadomienia – o wszystkim będziemy Cię informować na bieżąco!

Jakie są korzyści programu?

Delektuj się tym, co lubisz najbardziej, zbieraj Gwiazdki za każde zamówienie i odbieraj przepyszne nagrody! Im więcej Gwiazdek, tym więcej korzyści.

ZIELONY STATUS | 0-199 GWIAZDEK ZGROMADZONYCH W CIĄGU 12 MIESIĘCY

  • Otrzymujesz prezent za dołączenie do programu. Na dobry początek Twojej przygody ze Starbucks Rewards dostaniesz aż 40 Gwiazdek. To już połowa drogi do Twojego darmowego napoju.
  • Zbierasz Gwiazdki i wymieniasz je na nagrody. Za każde 80 zebranych Gwiazdek otrzymasz swój ulubiony napój w rozmiarze Tall lub Grande z dowolnym dodatkiem: syropem, bitą śmietaną lub extra shotem espresso.
  • Korzystasz z dodatkowych przywilejów. W Starbucks nie potrzebujesz powodu do świętowania, bo każdy dzień jest wyjątkowy. Sprawdzaj swoją skrzynkę e-mail oraz powiadomienia w aplikacji i korzystaj z ofert specjalnych tylko dla uczestników programu Starbucks Rewards.
  • Płacisz telefonem – wygodnie i szybko. Dzięki aplikacji Starbucks możesz delektować się swoją ulubioną kawą i przekąskami, nawet gdy nie masz przy sobie portfela.

ZŁOTY STATUS | 200 I WIĘCEJ GWIAZDEK ZGROMADZONYCH W CIĄGU 12 MIESIĘCY

Dostajesz jeszcze więcej! Do wszystkich korzyści, które zapewnia Ci Zielony Status, dodajemy kolejne.

  • Świętujesz z nami swoje urodziny. W dniu urodzin otrzymasz od Starbucks pyszny prezent. W dowolnej kawiarni Starbucks będzie czekać na Ciebie Twój ulubiony napój w rozmiarze Tall lub Grande albo ciasto!
  • Otrzymujesz 1 darmowy dodatek do kawy przy każdej transakcji. Syrop, bita śmietana czy dodatkowe espresso – co wolisz? Wszystko to od nas w prezencie.
  • Dostajesz Złotą Kartę w aplikacji. Kolor zmienia nie tylko Twój Status. Od tej pory aplikacja Starbucks będzie dla Ciebie dostępna w złotej odsłonie.