Starbucks VIA® Colombia

VIA Colombia

There’s never been an instant like this. With Starbucks VIA® Ready Brew, at last there’s an instant coffee you can enjoy at home that’s as good as fresh-brewed Starbucks® coffee.

This is 100% Colombian arabica coffee, ethically sourced. To enjoy it, all you have to do is tear open a pack and add water. Let the coffee brew 10 seconds and stir. Then enjoy the rich, smooth taste, with that signature walnut-like taste found in great Colombian coffees.

Prawie dwa tysiące metrów w górę. Brzmi to ekstremalnie, ale tam na szczytach Andów, w surowym krajobrazie dymiących wulkanów rosną najlepsze gatunki kolumbijskiej kawy. I tak jak nie ma drogi na skróty przez strome zbocza gór, tak samo w żaden sposób nie przyspieszamy dojrzewania tych cennych i delikatnych roślin.

Ten kolumbijski klejnot eksploduje na podniebieniu soczystym i mocnym aromatem — znakiem zdrowej i żyznej wulkanicznej gleby. Niezwykły finisz — wytrawny z nutami orzecha — sprawia, że ta doskonała kawa jest klasą samą w sobie. Jeden łyk i już wiesz, że warto było wspiąć się na każdą wysokość.

Aktualnie dostępna

MEDIUM ROAST

Gdzie jej szukać

  • Sklepy spożywcze i inne sklepy

Komentarze dotyczące smaku:

Zrównoważona i orzechowa

Polecane dodatki:

Ciasto orzechowe na parapecie.

Pochodzenie

Latin America