Najczęściej zadawane pytania

Służymy pomocą

Jakie są dokładne dane teleadresowe Starbucks Polska?
AmRest Coffee Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 15-17, Wrocław
53-332 Wrocław, Polska NIP: 8982116629
Tel. +48 71 386 10 00

Gdzie mogę przesłać zapytania ofertowe oraz oferty nawiązania współpracy z Starbucks?
Zachęcamy do przesyłania wszelkich ofert handlowych, ofert współpracy oraz ofert na nowe lokalizacje dla naszych kawiarni na adres kontakt@amrest.eu.

Jak dołączyć do zespołu Starbucks?
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami pod adresem http://www.starbucks.pl/about-us/career-center.

Jak zwrócić kawy ziarniste oraz kapsułki zamówione przez Glovo?
Aby zwrócić produkty zapoznaj się z naszą Procedurą Zwrotu, uzupełnij Formularz Zwrotu, a następnie wyślij go w formie elektronicznej na adres: starbucks_info@amrest.eu lub na adres biura we Wrocławiu.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli więc chcesz o coś zapytać, przejrzyj najpierw listę pytań z prawej strony — być może znajdziesz tam gotową odpowiedź.

Jeśli nie, skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie służymy pomocą.

Klauzula informacyjna

Administratorem Twoich danych osobowych jest AmRest Coffee z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (adres: Plac Grunwaldzki 25/27, 50-365 Wrocław). Będziemy przetwarzali Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie, a także realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów. Masz prawo dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia, a także prawo wniesienia sprzeciwu. Możesz się z nami skontaktować np. wysyłając e-mail na kontakt@amrest.eu. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych i sposobach kontaktu znajdziesz w Polityce Prywatności.

AmRest Coffee Sp. z o.o. wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD).
Dane IOD: Aleksander Krawczyk, e-mail: starbucks.iod@amrest.eu