Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
autumn

DESERY

Z czym Wam się kojarzy jesień? Nam zdecydowanie z zapachem lasu, żółtymi liśćmi oraz pysznymi wypiekami. Ostatniego nie zabraknie w naszej jesiennej promocji!

Z pewnością większość osób doskonale zna smak Ciasta Marchewkowego, ale gwarantujemy, że ta wersja pozytywnie Was zaskoczy! Rozkosznie delikatne, z dodatkiem serka śmietankowego…musicie spróbować!

Do oferty dołączył także Donut z krzystałkami cukru. Unikatowy smak zaklęty w prostocie. Po różnych nadzianych wersjach, przyszedł czas na klasyczny smak amerykańskiego donuta z drogocennymi kryształkami cukru, który idealnie połączy się z Pumpkin Spice Latte!

A może skusicie się na dobrze znany i lubiany Muffin z jabłkami? Jego bogate wnętrze skrywa pyszne jabłkowe puree, a wierzch obsypany jest cynamonowymi płatkami. Jeden kęs sprawia, że dzień od razu staje się lepszym.

autumn

JESIENNA KOLEKCJA KUBKÓW

Twoje unikatowe kubki wielokrotnego użytku.

ALERGENY

Dokładamy wszelkich starań, aby w serwowanych produktach nie pojawiały się alergeny poza wymienionymi. W naszych kawiarniach używamy różnych składników, dlatego możliwe jest przedostanie się śladowych ilości substancji uczulających w zamawianych produktach ze względu na wykorzystanie tego samego sprzętu do ich przygotowania.