Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

SPRAWDŹ RÓŻNORODNOŚĆ NASZYCH KAW

Odkryj kawy Medium Roast

Kawy Medium Roast, czyli średnio palone, to ziarna łagodne i zrównoważone, o bogatych, przystępnych smakach.

colombia

Colombia | Ziołowa, soczysta

Colombia Nariño posiada soczyste i ziołowe nuty smakowe, świadczące o obfitym bogactwie gleb wulkanicznych. Plantacje usytuowane na wysokości ponad 2200 m, położone pośród pięknych i charakterystycznych kolumbijskich krajobrazów, wydobywają z tej wspaniałej kawy wszystko co najlepsze. Jej niezwykły i charakterystyczny smak skupia wokół siebie wielu wiernych jej aromatowi miłośników kawy.

Dostępna w postaci Whole Bean, Kapsułek, Starbucks VIA ® Ready Brew

 Guatemala

Guatemala Antigua | Kakaowa, delikatne korzenna

Elegancka i wyrafinowana z warstwami kolejno ujawniających się nut smakowych - cytryny, czekolady i delikatnych przypraw. Dolina Antigua w Gwatemali słynie ze swych 100-letnich plantacji, bogatej w składniki odżywcze gleby wulkanicznej i kawy, która jest wyznacznikiem jakości.

Dostępna w postaci Whole Bean

 House Blend

House Blend | Bogata, pełna energii

Mieszanka doskonałych ziaren z Ameryki Łacińskiej palona na lśniący, ciemnokasztanowy kolor. Pełna smaku, o zrównoważonych nutach orzechów i czekolady, wzbogacona o delikatną słodycz pochodzącą z prażenia. Wspaniała w swojej prostocie.

Dostępna w postaci Whole Bean, Starbucks VIA® Ready Brew

Kenya

Kenya | Soczysta, złożona

Pełny, soczysty smak sprawia, że nie sposób jej pomylić z inną. Tak może smakować tylko kawa Kenya. Można poznać ją po wyrazistych cytrusowych aromatach — głównie grejpfruta, ale niekiedy także cytryny i cierpkiej pomarańczy. Ta kawa ma w sobie niepowtarzalną iskrę i lekką kwasowość, dzięki której jest tak rześka. Idealnie smakuje z lodem w gorące, letnie dni.

Dostępna w postaci Whole Bean

Pike Place® Roast

Pike Place® Roast | Delikatna, zbalansowana

Pike Place® Roast jest ukłonem w stronę tej tradycji i naszych wymagających klientów. Przygotowaliśmy tę mieszankę, by zaspokoić różnorodne gusty — od małej czarnej po kawę z mlekiem i cukrem — każda filiżanka będzie miała śmiały, pełny smak, który jednocześnie będzie na tyle zrównoważony, by cieszyć się nim każdego dnia.

Dostępna w postaci Whole Bean, Kapsułek, Starbucks VIA ® Ready Brew