Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
wyjątkowe smaki

KRÓLOWA WRACA NA SALONY!


Daj się ponieść jesiennym smakom!

Pumpkin Spice Latte

Espresso w połączeniu z mlekiem i sos o smaku domowego ciasta dyniowego. Napój jest wykończony bitą śmietaną i posypką korzenną. Kwintesencja zapachu jesieni - idealny pod każdym kątem! Wymień mleko na napój roślinny, a bitą śmietanę na krem wegański i ciesz się ulubionym napojem w wersji Vegan.

Pumpkin Cream Cold Brew

Delikatna słodycz wanilii, zaskakująca dyniowa pianka oraz ulubiona posypka z przypraw korzennych. Napój dedykowany dla miłośników wyjątkowych smaków, który sprawi, że będziecie podekscytowani powrotem do jesiennej rutyny.

Pumpkin Spice Frappuccino

Propozycja dla tych którzy pragną ochłody w jesiennym smaku. Połączenie kawy Frappuccino Roast, mleka, sosu o smaku domowego ciasta dyniowego, zblendowane z kostkami lodu, wykończone bitą śmietaną i ulubioną posypka korzenną. Zamień mleko na napój roślinny, a bitą śmietanę na krem wegański i ciesz się ulubionym napojem w wersji Vegan.

Salted Maple and Caramel Latte

Aksamitny i zrównoważony smak tego napoju, który zapewni Ci idealny popołudniowy pick-me-up. Wyraziste espresso połączone z syropem o smaku słonego syropu klonowego i karmelu, z chrupiącą polewą z cukru karmelowego na wierzchu.

Iced Chai Tea Oat Latte

Napar z czarnej herbaty z kardamonem, cynamonem, czarnym pieprzem i anyżem, połączony z napojem owsianym i kostkami lodu.